KRÓTKO O MNIE

Chcesz się rozwijać i nieustannie zwiększać swoje kompetencje?

Czujesz, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu osobistym lub zawodowym?

Potrzebujesz szybciej i skuteczniej realizować swoje plany?

Dobrze trafiłeś. Stąd tylko kilka kroków do osiągnięcia właściwego celu.

Nazywam się Tomasz Witek i jestem trenerem strategicznego działania oraz zarządzania ego.

Co to oznacza?

Czasem potrzebna jest zmiana perspektywy. Czasem trzeba zatrzymać się i zastanowić, w którym kierunku podążać i jaką drogę wybrać, aby dojść do celu.

Sam doświadczyłem wielu niepowodzeń, ale w późniejszym etapie, dzięki jasnym i sprecyzowanym działaniom, zrealizowałem większość z moich założeń.

Jednym z moich osobistych sukcesów było dołączenie do prestiżowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Obecność w gronie osób, które zawodowo zajmują się przemawianiem, ma dla mnie ogromne znaczenie i nieustannie motywuje do dalszej pracy.

Zaprojektowałem także Akademię Managera, zajęcia, które kompleksowo wskazują, zarówno właścicielom firm, jak i kadrze zarządzającej, jak udoskonalać swoje kompetencje i rozwijać umiejętności swojego zespołu.

Czerpiąc ze swojej wiedzy i doświadczenia wspieram przedsiębiorców i wskazuję możliwości rozwoju.

Pomagam zrozumieć, że w ciągle zmieniających się warunkach ekonomicznych, nadal można być konkurencyjnym i dynamicznie rozwijać zarówno siebie, jak i swoją działalność.

 

Aby efektywniej i sprawniej pomagać, stworzyłem Biznesowe Centrum Szkoleniowo-Doradcze, w którym, wraz z całym zespołem trenerów, szkolimy wiele firm, a także indywidualnych osób, dla których priorytetem jest rozwój. 

Biznesowe Centrum Szkoleniowo-Doradcze, to firma, która posiada certyfikat MSUES, który jest gwarantem jakości szkoleń.

W ramach naszych działań, pomagamy także uzyskać dofinansowania na wszelkiego rodzaju projekty i szkolenia. W zależności od potrzeb, dostosujemy długość i poziom szkolenia do warunków, jakich potrzebujesz. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, od momentu wyboru szkolenia, poprzez uzyskanie dofinansowania, aż do jego realizacji i zakończenia.

Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy, a mój zespół pomoże Ci zdobyć aż od 80-100%  dofinansowania na szkolenie!